Başlangıç / Genel / Şehirler Arası Ulaşım ve Transfer

Şehirler Arası Ulaşım ve Transfer

Tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs diğer adıyla Covid-19 virüsü ile zorlu mücadele döneminde bize bulaşmadan peki yolculuklarımızı nasıl yapıyoruz?

vip-karşılama-araçları

Herhangi bir şehirden başka bir şehire gitmek için en çok tercih ettiğimiz ulaşım araçları otobüs yada uçak oluyordu. Az sıklıkla kullanılanlardan biride özel otomobilimiz. Peki otomobili ile uzun yolculuğa çıkmak istemeyenler ya da özel aracı olmayanlar ne yapacak? İşte burada devreye şehirler arası transfer araçları devreye giriyor. Bu pandemi sürecinde en çok rağbet gören özel dizayn edilmiş konforlu VIP Mercedes Vito araçlar devreye giriyor. Sizi konumunuzdan alıyor belirlediğiniz lokasyona bırakıyor. Bu araçlar hem ucuz hem konforlu oluyor. Evinizden uçağa, uçaktan gitmek istediğiniz şehire, ordan da evinize kadar geçen süre zarfında bu şehirler arası vip transfer araçları sizi zaten istediğiniz yere bırakmış olacak.
Peki bu da bize biraz pahalı olur diyorsanız başka korunaklı bir şekilde gideceğim yere nasıl ulaşırım? Diyorsanız; Havalimanı Transfer araçları vardır. Neredeyse taksi fiyatına vip araçlarla sizi havalimanından alıyor belirlediğiniz konuma bırakıyor. Genellikle bu vip Vito araçlar İstanbul havalimanı ve Sabiha Gökçen havalimanında transfer yapmak için tercih ediliyor. İşinizden, sevdiklerinizden, sınavlarınızdan ve en önemlisi sağlığınızdan olmamak için İstanbul Havalımanı Transfer veya Şehirler Arası Transfer araçlarını tercih etmek gerekir. Vip araçlar belediyelerce her hafta dezenfekte edilip araç içinde maske kullanılmaktadır.

Kontrol Ediliyor

KOZMİK ODA KPSS GYGK DERGİSİ ÇIKTI! TÜM SAYILAR! HEM DE ÜCRETSİZ!

KOZMİK ODA KPSS GYGK HAZIRLIK DERGİLERİ HEMDE  3 SAYI BİRDEN! Türkiye’de bir ilk… Kozmik Oda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir